Mods-ls.com.pl - Mody do Farming Simulator 2019 - Symulator Farmy!

Posiadasz konto? Zarejestruj się
Regulamin forum
#1
Poniżej przedstawione zostaną zasady funkcjonowania forum oraz prawa i obowiązki użytkowników. Zachęcamy do wnikliwego zaznajomienia się z każdym punktem regulaminu, co ułatwi korzystanie z forum oraz kontakt z obsługą boardu. Przeczytanie i przestrzeganie regulaminu jest niezbędne do przebywania na forum. Regulamin podlega zmianom w trakcie działania forum; wszelkie zmiany w regulaminie obowiązują od dnia ich wprowadzenia.


Informacje ogólne:
a) każdy z użytkowników poprzez proces rejestracji wyraża zgodę na postanowienia regulaminu, oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.
b) zakazuje się używania w dyskusjach słów powszechnie uważanych za: obraźliwe, rasistowskie, antysemickie, a także przekleństw.
c) zakazuje się reklamowania na forum innych konkurencyjnych stron.
d) Mods-ls zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu.


Prawa i obowiązki użytkownika:
a) Użytkownik ma obowiązek :
- przestrzegania regulaminu i podporządkowywania się w ramach forum decyzjom Moderatorów i Administratorów.
- powiadamiać Moderatorów o nieprawidłowościach w przestrzeganiu regulaminu przez innych użytkowników.
- zakładać wątki tylko i wyłącznie w działach do tego stworzonych.
- szanować moderatorów i administratorów, nie zapominając oczywiście o szacunku do innych użytkowników.

b) Użytkownik ma prawo :
- zakładać nowe tematy,
- dublować artykuły, tematy, okładki, opisy (Nie dotyczy swoich postów)
- odpowiadać na komentarze innych Użytkowników,
- edytować własne posty,
- wysyłać prywatne wiadomości,
- korzystać z czatu na stronie,
- usunąć swoje konto (w tym celu należy kontaktować się z administratorem),

c) każdy Użytkownik posiada własny profil i ma prawo wykorzystywać wszelkie jego funkcje oraz wprowadzać w nim zmiany. Jednakże zabronione jest zakładanie konta o loginie zawierającym w treści słowa powszechnie uznawane za obraźliwe lub wulgarne. Login nie może być także reklamą innego fora lub strony internetowej.
d) Użytkownik ma możliwość ukrycia przed innymi Użytkownikami swojego adresu e-mail.
e) zabronione jest korzystanie z kilku kont naraz ( multikont ). Takie działanie jest zabronione, i w wypadku wykrycia, wszystkie konta zostają dożywotnio zablokowane. Od takiej decyzji nie ma odwołań.

Kary za złamanie regulaminu :
a) za niestosowanie się do zasad przedstawionych w regulaminie użytkownik może zostać ukarany ostrzeżeniem , przyznanie ostrzeżenia leży w gestii moderatora, co oznacza iż nie ma znaczenia czy do złamania doszło kilka razy czy tylko jeden raz;
b) w przypadku nagminnego łamania regulaminu i zasad oraz braku poprawy zachowania, użytkownik może zostać dożywotnio wyrzucony z forum (zbanowany); banów nie ściągamy (wyjątki: pomyłka lub włam na konto);
c) szczególnie karane będzie łamanie regulaminu w postaci: obrażania użytkowników i ekipy, reklamowania konkurencyjnych stron oraz nawoływania do łamania regulaminu oraz zasad panujących na forum.


Pisanie postów i tematów na forum:
1. Przed dodaniem nowego tematu stosuj się do ogólnych zasad pisania.
2. Wstawiając linki do moda używając tagu "URL".
3. Wstawiając obrazek używamy "img".
4. W miarę możliwości staraj się dodawać opisy i screeny.
5. Dbaj o poprawną pisownie oraz unikaj pisania w tym "sTyLu".
6. Posty i tematy nie są miejscem na Twoją reklamę i każda próba reklamy będzie karana.
7. Jeśli nie wiesz jak napisać temat / post skorzystaj z poradnika.


Avatar / Sygnatura - podpis profilu:
1. Grafika prezentująca Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystana jako reklama.
2. Podpis prezentujący Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystany jako reklama.


Kary na forum:
1. Za złamanie regulaminu i zasad panujących na forum mods-ls zależnie od woli moderatora / administratora, blokada konta będzie stała lub czasowa.

Czego unikać:
- Przestrzegaj ogólnego regulaminu forum oraz regulaminów działów jeżeli takowe są dostępne.
- Nie przeklinaj / Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
- Nie publikuj ogłoszeń ani reklam w jakiejkolwiek postaci.
- Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
- Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
- Nie pisz WIELKIMI literami - w internecie oznacza to, że krzyczysz.
- Zabrania się edytowania, bądź usuwania przez użytkowników wpisów pozostawionych w ich postach przez moderatorów, oraz administratorów. Za złamanie tego punktu użytkownik może otrzymać ostrzeżenie.


Uwagi końcowe:
- Zabrania się umieszczania wszelkiego rodzaju materiałów zawierających treści związane z pedofilią, zoofilią, dendrofilią i nekrofilią oraz innych powszechnie uważanych za niemoralne. Zabrania się także proszenia o materiały tego typu. Złamanie tych zakazów wiąże się z natychmiastowym i stałym banem!
- Ignoruj użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Wystarczy, że zgłosisz ich działalność administracji.
- Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe dla innych albo obraźliwe.
- Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum.
- Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedyś początkujący.
- Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na otrzymywanie reklam drogą elektroniczną na adres e-mail podany podczas rejestracji. Zmiana adresu e-mail przypisanego do Twojego konta jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie reklam na nowy adres e-mail podany przy zmianie. Wypisanie z otrzymywania reklam możliwe jest po uprzednim kontakcie z administracją za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.


Administracja oświadcza że:
1. Na serwerze strony nie są hostowane żadne pliki łamiące prawa autorskie, a jedynie skrypt forum wraz z bazą danych serwisu zawierającą informacje potrzebne do działania serwisu.
2. Mods-ls.com.pl jest serwisem informacyjnym. Korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.
3. Posty i tematy zawarte na podstronach tego serwisu prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści postów zamieszczanych przez użytkowników oraz wykorzystanie ich niezgodnie z przeznaczeniem.


Skocz do:

O nas

Mods-ls.com.pl to serwis skupiający fanatyków gry Landwirtschafts Simulator Series - Farming Simulator. Możesz tu znaleźć najlepsze MODY do FS 2019. Dbamy o przyjazną atmosferę, rozwiazywanie problemów naszych użytkowników i ogólne zadowolenie z pracy administracji. Świetni userzy składają się na skład pomagajacy innym użytkownikom w rozwiązywaniu problemów, czy ogólnemu zaspokajaniu potrzeb na coraz to nowsze mody. W naszym serwisie znajduja się wybitne jednostki, które zajmują się moddingiem, czyli tworzeniem modyfikacji do gry.
Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany grą a interesujesz się rolnictwem to mods-ls.com.pl na pewno przypadnie ci do gustu. Oprócz tematów zwiazanych z moddingiem, czy sprawami dotyczącymi owej gry, na forum znajdują się również działy, w których możecie porozmawiać o tematach rolniczych.

Darmowy licznik odwiedzin
Projekt: Damian Kubisiak
Wdrożenie CodeTrybit
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.

Projekt: Damian Kubisiak
Wdrożenie CodeTrybit
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.